
Lindy
Pot Ochre
6PTR64551
| Product number | 6DMP6320M |
| Sales order size | 6 |
| Height | 16 cm |
| Diameter | 16 cm |
| Depth | 15 cm |
| Opening | 14 cm |
| Weight | 1.4 kg |
| Material | Ceramics |
| Finish | Glazed |
| Structure | Roughed |
| Location | indoor |
| Country of origin | PT - Portugal |
| Country of provenance | BE - Belgium |
| EAN/GTIN | 5414443188822 |
| HS Code | 69139093 |
| HS Code UK | 6913909390 |
| Quantity per pallet | 36 |