
Cement & Stone
Harley S Beige Washed
6FSTBWH38
| Product number | 6DMP6321M |
| Sales order size | 2 |
| Height | 27 cm |
| Diameter | 27 cm |
| Depth | 26 cm |
| Opening | 25 cm |
| Weight | 2.98 kg |
| Material | Ceramics |
| Finish | Glazed |
| Structure | Roughed |
| Location | indoor |
| Country of origin | PT - Portugal |
| Country of provenance | BE - Belgium |
| EAN/GTIN | 5414443188846 |
| HS Code | 69139093 |
| HS Code UK | 6913909390 |
| Quantity per pallet | 48 |