
Moda
Emperor Gold
6KGOPMG76
| Product number | 6DMP6322M |
| Sales order size | 2 |
| Height | 36 cm |
| Diameter | 36 cm |
| Depth | 35 cm |
| Opening | 34 cm |
| Weight | 7.65 kg |
| Material | Ceramics |
| Finish | Glazed |
| Structure | Roughed |
| Location | indoor |
| Country of origin | PT - Portugal |
| Country of provenance | BE - Belgium |
| EAN/GTIN | 5414443188860 |
| HS Code | 69139010 |
| HS Code UK | 6913901090 |
| Quantity per pallet | 24 |