
Agate
Pot Black
6DMP8305B
| Product number | 6DMP8305A |
| Sales order size | 1 |
| Height | 23 cm |
| Diameter | 28 cm |
| Depth | 22 cm |
| Opening | 20 cm |
| Weight | 7.95 kg |
| Material | Ceramics |
| Finish | Glazed |
| Structure | Ribbed |
| Location | indoor |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | BE - Belgium |
| EAN/GTIN | 5414443239029 |
| HS Code | 69139010 |
| HS Code UK | 6913901090 |