
Agate
Pot Dark Aqua
6DMP8306A
| Product number | 6DMP8306B |
| Sales order size | 1 |
| Height | 30 cm |
| Diameter | 37 cm |
| Depth | 29 cm |
| Opening | 29 cm |
| Weight | 14.75 kg |
| Material | Ceramics |
| Finish | Glazed |
| Structure | Ribbed |
| Location | indoor |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | BE - Belgium |
| EAN/GTIN | 5414443233799 |
| HS Code | 69139010 |
| HS Code UK | 6913901090 |