
Fracture
Pot Pistache
6DMP6630P
| Product number | 6DMP6153P |
| Sales order size | 2 |
| Height | 20 cm |
| Diameter | 21 cm |
| Depth | 17 cm |
| Opening | 18 cm |
| Weight | 3 kg |
| Material | Ceramics |
| Finish | Glazed |
| Structure | Roughed |
| Location | outdoor |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | BE - Belgium |
| EAN/GTIN | 5414443189249 |
| HS Code | 69139010 |
| HS Code UK | 6913901090 |
| Quantity per pallet | 176 |