
Cylinder
Pot Ocean Blue
6CILOB030
| Product number | 6DMP6154P |
| Sales order size | 1 |
| Height | 28 cm |
| Diameter | 30 cm |
| Depth | 27 cm |
| Opening | 26 cm |
| Weight | 7.25 kg |
| Material | Ceramics |
| Finish | Glazed |
| Structure | Roughed |
| Location | indoor |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | BE - Belgium |
| EAN/GTIN | 5414443189270 |
| HS Code | 69139010 |
| HS Code UK | 6913901090 |
| Quantity per pallet | 48 |