
Fracture
Minipot Black Brown
6DMP6627B
| Product number | 6DMP6627P |
| Sales order size | 18 |
| Height | 10 cm |
| Diameter | 11 cm |
| Depth | 8 cm |
| Opening | 9 cm |
| Weight | 0.7 kg |
| Material | Ceramics |
| Finish | Glazed |
| Structure | Roughed |
| Location | indoor |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | BE - Belgium |
| EAN/GTIN | 5414443200678 |
| HS Code | 69139010 |
| HS Code UK | 6913901090 |
| Quantity per pallet | 810 |