
Fusion
Pot White
6DMP2580W
| Product number | 6DMP2580Z |
| Sales order size | 1 |
| Height | 15 cm |
| Diameter | 17 cm |
| Depth | 14 cm |
| Opening | 12 cm |
| Weight | 1 kg |
| Material | Ceramics |
| Finish | Lacquered |
| Structure | Smooth |
| Location | indoor |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | BE - Belgium |
| EAN/GTIN | 5414443084056 |
| HS Code | 69139010 |
| HS Code UK | 6913901090 |
| Quantity per pallet | 240 |