
Fusion
Pot Black
6DMP2581Z
| Product number | 6DMP2581W |
| Sales order size | 1 |
| Height | 22 cm |
| Diameter | 24 cm |
| Depth | 20 cm |
| Opening | 18 cm |
| Weight | 2.2 kg |
| Material | Ceramics |
| Finish | Lacquered |
| Structure | Smooth |
| Location | indoor |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | BE - Belgium |
| EAN/GTIN | 5414443042285 |
| HS Code | 69139010 |
| HS Code UK | 6913901090 |
| Quantity per pallet | 80 |