
Array
Pot Night Blue
6DMP6321M
| Product number | 6DMP2582W |
| Sales order size | 1 |
| Height | 31 cm |
| Diameter | 32 cm |
| Depth | 29 cm |
| Opening | 25 cm |
| Weight | 5.5 kg |
| Material | Ceramics |
| Finish | Lacquered |
| Structure | Smooth |
| Location | indoor |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | BE - Belgium |
| EAN/GTIN | 5414443042315 |
| HS Code | 69139010 |
| HS Code UK | 6913901090 |
| Quantity per pallet | 30 |