
Tidal
Pot Earth
6DMP8363E
| Product number | 6DMP8363A |
| Sales order size | 1 |
| Height | 29 cm |
| Diameter | 36 cm |
| Depth | 27.5 cm |
| Opening | 26 cm |
| Weight | 4.4 kg |
| Material | Ceramics |
| Finish | Glazed |
| Structure | Roughed |
| Location | indoor |
| Country of origin | PT - Portugal |
| Country of provenance | BE - Belgium |
| EAN/GTIN | 5414443239234 |
| HS Code | 69139010 |
| HS Code UK | 6913901090 |
| Quantity per pallet | 42 |