
Ruvido
Combi Sand
6DLRF9011
| Product number | 6DLRVA600 |
| Sales order size | 1 |
| Height | 47 cm |
| Diameter | 54 cm |
| Depth | 46 cm |
| Opening | 36 cm |
| Weight | 9 kg |
| Material | Fiberglass |
| Finish | Matt |
| Structure | Ribbed |
| Location | indoor, outdoor |
| Country of origin | VN - Viet Nam |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8721003006883 |
| HS Code | 39264000 |
| HS Code UK | 3926400090 |
| Quantity per pallet | 16 |