Bulnesia arborea (525-575)
Product number : 4BUARRS06Specifications
| Product number | 4BUARRS06 |
| Height | 550 cm |
| Width | 300 cm |
| Potsize | 110/68 cm |
| Substrate | Soilculture |
| Cites-Listed | no |
| Fyto-Listed | no |
| Location | partial shade |
| Country of origin | US - United States of America |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| Quantity per Danish trolley | 1 |
Bulnesia arborea (525-575)
- Height:
- 550
- Width:
- 300
- Potsize:
- 110/68