Ferocactus schwarzii
Product number : 4FESCKK15Specifications
| Product number | 4FESCKK15 |
| Height | 18 cm |
| Width | 18 cm |
| Potsize | 17/8 cm |
| Substrate | Soilculture |
| Cites-Listed | no |
| Fyto-Listed | no |
| Location | sun |
| Country of origin | IT - Italy |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| Quantity per Danish trolley | 240 |
Ferocactus schwarzii
- Height:
- 18
- Width:
- 18
- Potsize:
- 17/8