Aralia (Polyscias) 'Balfouriana'
Product number : 4POBAVT06Specifications
| Product number | 4POBAVT06 |
| Height | 80 cm |
| Width | 30 cm |
| Potsize | 24/23 cm |
| Substrate | Soilculture |
| Cites-Listed | no |
| Fyto-Listed | no |
| Location | shade |
| Country of origin | CR - Costa Rica |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| Quantity per Danish trolley | 30 |
Aralia (Polyscias) 'Balfouriana'
- Height:
- 80
- Width:
- 30
- Potsize:
- 24/23