Cedrus atlantica 'Glauca Pendula'
Product number : 5CEAPRS12Specifications
| Product number | 5CEAPRS12 |
| Height | 180 cm |
| Width | 75 cm |
| Potsize | 60/45 cm |
| Substrate | Soilculture |
| Cites-Listed | no |
| Fyto-Listed | no |
| Location | shade |
| Country of origin | IT - Italy |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| Quantity per Danish trolley | 2 |
Cedrus atlantica 'Glauca Pendula'
- Height:
- 180
- Width:
- 75
- Potsize:
- 60/45