Euonymus japonicus 'Aurea'
Product number : 5EUAUBU30Specifications
| Product number | 5EUAUBU30 |
| Height | 120 cm |
| Width | 60 cm |
| Potsize | 30/30 cm |
| Substrate | Soilculture |
| Cites-Listed | no |
| Fyto-Listed | no |
| Location | partial shade |
| Country of origin | IT - Italy |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| Quantity per Danish trolley | 6 |
Euonymus japonicus 'Aurea'
- Height:
- 120
- Width:
- 60
- Potsize:
- 30/30