Pinus densiflora 'Alice Verkade'
Product number : 5PDAVBU18Specifications
| Product number | 5PDAVBU18 |
| Height | 65 cm |
| Width | 40 cm |
| Potsize | 32/28 cm |
| Substrate | Soilculture |
| Cites-Listed | no |
| Fyto-Listed | no |
| Location | shade |
| Country of origin | NL - Netherlands |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| Quantity per Danish trolley | 21 |
Pinus densiflora 'Alice Verkade'
- Height:
- 65
- Width:
- 40
- Potsize:
- 32/28