
Moss Painting
Nova Frame Natural-concrete 100% Flat moss
CMSS00840
| Product number | CMSS00860 |
| Sales order size | 1 |
| Height | 5 cm |
| Diameter | 50 cm |
| Depth | 4 cm |
| Weight | 2.32 kg |
| Country of origin | NL - Netherlands |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8718233394514 |
| HS Code | 44201900 |
| HS Code UK | 4420190000 |